Değişik Promosyon Ürünleri

Değişik Promosyon Ürünleri

Değişik Promosyon Ürünleri yazımızda reklamını yapmak isteyen ve en Değişik Promosyon Ürünleri ile fark yaratıp akıllarda kalmak isteyen okuyucularımız için. Promosyon & Promosyon Ürünleri , bir işletmenin pazarlama planı dahilinde müşterisiyle nasıl iletişime geçtiğidir. Müşterinize ulaşmadan önce mesajınızın ne olduğunu belirlemeniz  hangi promosyon ürününü seçeceğinizi şekillendirir. Ayrıca müşterilerinizi bölümlere ayırmak müşteri ihtiyaçlarını daha iyi belirlemeye yardımcı olur. Biz de siz okuyucularımız için 2019 için de ışık tutacak, fikir olacak, 2018’nin en değişik promosyon ürünlerini mercek altına aldık!

Tek değişmeyen sade, anlaşılabilir promosyon ürünlerinin daha çok tercih edildiği. En Değişik Promosyon Ürünleri yazımız klasikleri unutturacak!

İlginç Baskılı Kupalar

Listenin ilk başında ilginç ve komik bulduğumuz bu kupa var. Biliyorsunuz ki promosyon diyince ilk akla gelen porselen yada seramik kupalar oluyor. Diğer bir alternatif ise bu kupaların serigrafi veya dijital baskı esnasında komik, eğlenceli figürlerle baskılanmasıdır. Görseldeki kupa değişik promosyon ürünleri listemizde.

 

İlginç Telefon Tutacağı

İki elin telefonunuzu tuttuğu bu görseldeki telefon tutucu ile müşterilerinize hem eğlenceli bir promosyon ürünü vermiş olacaksınız hemde silikonun üzerine basılabilen logonuzla reklamınızı yapacaksınız! Bizce bu sene gördüğümüz en yaratıcı ve değişik promosyon ürünlerinden.

Usb Bellekler - Şırınga Usb

Usb Bellekleri listeye eklemek istedik, çünkü usb bellekler en çok tercih edilen promosyon ürünlerinden bizce. Nedeni ise kullanışlı olmaları ve bilgilerimizi, dosyalarımızı her an yanımızda taşıma imkanı sağlaması. İşleri kolaylaştıran, aynı zamanda logonuza özel baskı çeşitlerini de üzerine uygulatabileceğiniz usb bellekler ile reklamınızı da yapabilirsiniz. Bu yüzden klasik usb belleklerin yanında en ilgi çekenlerden birisi şırınga şeklinde usb bellek seçtik. Genellikle ilaç firmaları ve eczaneler tarafından tercih edilebilir, ama kesinlikle yaratıcı bir fikir!

Dönen 5'li Fosforlu Kalem

Evet geliyoruz en eğlenceli ve yaratıcı promosyon ürünleri kategorisinin en iyilerinden. Dönen 5'li Fosforlu Kalem sizlere ofis içerisinde hem müşterilerinizin yazılarındaki önemli noktaları belirlemelerine hem de logonuzla reklamınızı yapmanıza yardımcı olur. Dönen yapısıyla işyerinizde stresinizi de atmış olursunuz.

Bambu Tasarım Powerbank

Ve işte listemizde yer verdiğimiz harika, çevre dostu, bambu malzemeden tasarlanmış powerbankler. Logolu baskınızın da üzerinde yer alabileceği bu ilginç promosyon fikirleri arasında yer alan powerbank müşterilerinize sunmanız için veya çalışanlarınıza dağıtmak için oldukça şık ve egzotik. Bizce hem şarjınız bitmesin, hemde reklamınız olsun.

Promosyon Spor Kiti

Spor merkezleri, spor ve sağlık üzerine bir sektörde olan tüm müşterilerimize önereceğimiz herşeyi içinde bu harika kiti öneriyoruz. 2017'nin en ilginç promosyon ürünleri arasında yerine alan bu kit; spor su şişesi, katlanabilir spor kulaklık, dezanfektan sprey, spor dolap anahtarlarınızı özel eşyalarınızı asabileceğiniz boyun ipi ve sıcak soğuk ağrı pedi içeriyor. Ve en iyisi de hepsinde şirketinizin logosu yer alabiliyor!

Promosyon İlginç Elmas Şeklinde Kalem

Listemizin en sonunda daha da ilginç ve eğlenceli ama bir o kadar da işlevsel metal kalemi seçtik, ucunda elmas figürü bulunan bu metal kalem özellikle kadın müşterilerinizin veya çalışanların yazı yazarken, not alırken kullanacağı aynı zamanda esprili tarafıyla ofis masanızın en başından ayıramayacağınız bir ürün. 2017 senesinde karşılaştığımız en değişik promosyon ürünleri arasındaydı!

Promosyon Ajanda Modelleri ve Promosyon Kupa Bardak buradan ulaşabilirsiniz.Değişik Promosyon Ürünleri, İlginç Promosyon Ürünleri ve Farklı Promosyon Ürünleri yazımızı okuduktan sonra dilerseniz bütün promosyon ürünleri inceleyebilirsiniz.