Promosyon Ajanda Baskı

Promosyon 2018 Ajanda

Promosyon Ajanda & Promosyon Ajanda Baskı Çeşitleri & Promosyon Ajanda Baskı

Promosyon Ajanda Baskı promosyon sektörünün en çok rağbet gören ürünleri arasındadır. Oldukça beğenilen renk renk, firmaların logosunun veya sloganlarının olduğu promosyon ajandalar her an masanızda bulunan göz önünde olan beğenilen hemde reklam amaçlı kullanılan ürünlerdir.

İşlevsel Yön

Ajanda hem işlevi sebebiyle çok kullanışlıdır. Günümüzün dijital çağının getirdiği akıllı telefonlar ve tabletlere rağmen, hala yazarak not almak önemiyle yerini korumaktadır. Bu sebeple hem işlevsel olsun hemde ajanda baskılı olduğu için tanıtım amaçlı kullanılır. Ayrıca ajanda 1 sene kullanılması itibariyle masalarda 1 sene tanıtımınızı yapmanızı sağlar.

 

Ajanda Baskı Çeşitleri

Promosyon Ajanda Baskı konusunda ajanda baskı çeşitleri kullanılan kapak yapısına bağlı olarak değişir. Tarihsiz ajanda/tarihli ajanda diye tabir ettiğimiz promosyon ürünlerinde genelde termoderi dediğimiz kapaktan üretilir. Termo deri kapaklı ajandalarımızda en çok ajanda gofre baskı yani ajanda sıcak baskı uygulanır. Gofre baskı çeşidi ise kağıda kabartma uygulanmasıdır. Bu şekilde ajanda üzerine baskı logosu kendini gösterir.

Baskılı ajanda da bir diğer seçenek ajanda frekans baskı dır. Baskıyı yine kabartmalı bir şekilde gösterir ve özellikle suni deri ajandalar için uygundur. Ajanda lazer baskı da bir diğer seçenektir.

 

Promosyon Ürünleri & Ajanda Baskı

Promosyon ürünleri içerisinde sağlam bir yere sahip olan promosyon ajanda için ayrıca istenirse renkli yani serigrafi baskı tekniği de yapılabilir.

Ajandalar iç sayfa baskısı olarak çizgili veya kareli olabilir. Serigraf, Sıcak Gofre ve UV Baskı makineleri ile istenilen tasarımda ve şirketlere özel logolu imalat promosyon baskılı ajanda olarak basılır. Ajandalar promosyon cep ajandası günlük ajanda, haftalık ajanda olabilir ve ayrıca en çok kullanılan promosyon ajanda ebatları 9x14, 17x24, 13x21 'dir.

 

Kapak ve renk durumuna bağlı olarak tasarlanma aşamasında karar verilir. Ajanda Baskı Fiyatları tüm bu parametrelere bağlı olarak değişir, daha detaylı bilgi için mail atabilir, veya sitemizi inceleyebilirsiniz.