Promosyon Ajanda Ürünleri

Promosyon Ajanda Ürünleri

Promosyon Ajanda Ürünleri promosyon ürünlerinden birisi hatta en önemlilerindendir. Günümüzde şirketlerin kendi tanıtımını yapmaları bu kadar önemli hale gelirken, promosyon firmaları da bir o kadar önemli hale geldi. Neredeyse her ürüne logo baskı yapmak, tasarımını yapmak, paketlemek müşteriye sunmak zincirin bir parçası haline geldi. Burada amaç hem kendi tanıtımınızı yapmak hem de işe yarar akıllarda kalıcı ürünler ortaya çıkarmaktır.

Promosyon Ajanda

Örneğin her gün masanızda bulunan bir ürünün üzerinde logo farketmeden aklınıza kazınır ve aklınıza ilk gelen ürün olur. Ya da anahtarlığın üzerindeki logo, anahtarlık her gün kullandığınız bir ürün olduğu için logo sahibi firmanın reklamını sağlamış olur. İstenen de budur. Promosyon ürünleri işe yarasın ve reklam olsun!

Promosyon Ajanda Ürünleri de bu zincirin en önemli halkası. Ajanda 365 gün kullanılır ve her gün not almaya yarar. Bu açıdan dilerseniz, promosyon ajanda imalat edilirken kapakta görselliği zengin bir logo basılır ve buna ek olarak içindeki sayfaların her birine de logo ve sloganınız basılabilir. Bu açıdan oldukça işe yarar bir ürün olan bu ajanda ve defterler aynı zamanda çok şık bir hediye ve promosyon ürünleri arasındadır.

Promosyon Ajanda Fiyatları

Promosyon ajanda fiyatları da bu ajandaların özelliklerine, kapak yapısına, iç sayfa sayısına, kalınlığına, renge, sayfa hamuruna, sayfa baskılarına ve sayfalar arasında kuşe reklamlara göre değişim gösterir. En çok tercih edilen promosyon ürünleri içinde olmasının başlıca sebebi de çeşitlendirilebilir olması. Bizler Promosyon Haber olarak geniş kapak renk skalamız ve kaliteli promosyon ajanda üretimi ile kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti hedefledik!

Promosyon Ajanda Ürünleri, birçok çeşide sahiptir. Spiralli promosyon ajanda en çok tercih edilen modellerdendir. Ayrıca çoğu müşterimizin tercihi olan bizlerinde kaliteli uv baskı ile yaptığı arka kapak baskısında, firmanızın iletişim ve adres bilgilerini paylaşabilişiniz. Böylece müşterileriniz için her an ulaşabilir olursunuz.

Promosyon Ajanda Set

Ayrıca ajandayı tek başına değil de bir setin içinde de sunabilirsiniz. Şık kalem de eklenebilen, şık kutulu bir set daha üst seviye bir promosyon ürünü olur, özel firma davetlerinizde sunabilirsiniz.

Tüm Promosyon Ajanda Ürünleri için buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm promosyon ürünleri için buradan ulaşabilirsiniz.

Mail : info@promosyonhaber.com