Hediyelik Çikolatalar

El Yapımı Sofistike Çikolatalarımız... Toptan ve Tekli Satışımız vardır.


Hediyelik Çikolata Truff  

150,00 TL


Trüf Premium 24lü

110,00 TL


Hediyelik Truffle  Kutuda

45,00 TL


Hediyelik Çikolata Karışık

80,00 TL


Kırmızı Kalp Karışık

95,00 TL


Hediyelik Çikolata 12li 

40,00 TL


Özel Hediyelik Çikolata

35,00 TL


Çekmeceli Premium

190,00 TL


Masal Kutu Çikolata

90,00 TL


Düş Hediyelik Çikolata

35,00 TL


Renkli Macaron Hediyelik

40,00 TL


Hediyelik Madlen

35,00 TL


Düğün Şekerleme

Fiyat Sorunuz


Karışık Trüf Hediye

75,00 TL


Özel Gün Pastası

Fiyat Sorunuz

Hediyelik Çikolatalar

El yapımı hediyelik çikolatalar sofistike sunumlarıyla göz doldurur. Dilerseniz özel müşterilerinize dilerseniz sevdiklerinize toptan ya da perakende olarak sipariş verebilirsiniz. Hediyelik çikolata, hediyelik çikolata kutusu ve hediyelik çikolata çeşitleri inceleyebilirsiniz. El yapımı olan çikolatalarımız genellikle madlen, trüf veya karışık sütlü bitter dolgulu dilediğinize göre eklenir. Hediye kutu çikolata, hediyelik çikolata fiyatları, kutu madlen çikolata ve kutuda çikolata için bizlere ulaşın. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en tatlı lezzet olan kutu çikolata hediye en özelidir. Kutu içinde çikolata hediye oluşturulurken en lezzetli çikolatalar seçilir.

Hediye çikolata kutuları tam bir tasarım harikasıdır göze de hitap eder. Hediye çikolata sepeti, kutu dolusu çikolata, kutu çikolata, hediye çikolata firmaları, hediyelik çikolata sepeti, çikolata hediye ve sevgiliye çikolata kutusu daha da fazlası promosyon haber’de. Dilerseniz kişiye özel çikolata için de bizlere ulaşabilirsiniz.

Promosyon Nedir? Promosyon Ürünleri

Promosyon hedef kitlenize ulaşmak için sizlere özel birlikte tasarladığımız ürünlerle yapılır ve kesinlikle marka değerinizi yükseltir! Promosyon ürünleri için genelde göz önünde bulunan ürünleri tavsiye ediyoruz. Bu ürünleri logo baskı sayesinde firma bilgilerinin sürekli görülmesiyle hafızalarda bir yer edinir. Firmamız en ucuz fiyata en kaliteleri promosyon ürünleri promosyonürünleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Sizlere özel grafik çalışması da yapıp öyle üretime başlıyoruz!

Promosyon ajanda, promosyon seramik kupa, promosyon kupa bardak, promosyon anahtarlık, promosyon usb bellek, promosyon powerbank, promosyon bardak altlığı, promosyon mousepad, promosyon çakmak, promosyon kalem, promosyon şapka, promosyon tişört, promosyon oto kokusu, promosyon karton bardak, promosyon karton çanta, promosyon takvim, promosyon bloknot, promosyon cam ürünleri, promosyon iş elbiseleri, hediyelik çikolata, promosyon magnet, toptan ıslak mendil gibi ürünlere tesislerimizde firma logosu ve firma bilgileri basılır.

Promosyon Haber siz değerli müşterilerimizin reklamını, tanıtımını en hızlı teslimat şekliyle, en kaliteli ürünlerle gerçekleştirmesini sağlarken, kurumsal tanıtımda her zaman yanınızda.