Hakkımızda

Promosyonhaber.com Nedir?

Promosyon Haber, Promosyon ve Hediyelik Ürünler, Kurumsal Tanıtım sektöründe genç ve dinamik şekilde çalışan bir ekiptir. Her geçen gün yeni trendleri, müşteri taleplerini, kendi yaratıcılığımızı açık bir şekilde yolumuza alıp, siz müşterilerimize en doğru zamanda en doğru promosyon ürünlerini kendi tesislerimizde üretip daha sonra ise logonuzu basıyoruz. Böylece satışlarınız artmakta, tanıtımınızı ve reklamınızı en etkili şekilde desteklemekteyiz.

2013'den beri sektör deneyimimiz, geniş müşteri portföyümüz, her geçen gün artan vizyonumuz ve gelişen teknolojinin ürünü olan baskı makinelerimiz ile hizmetinizdeyiz. Bizi harekete geçiren müşteri memnuniyetidir. Bu çerçevede kurumsal, firmaya özel çözüm paketleri, özel logo tasarımları ile birçok büyük & orta ölçekli firmayla çalışma deneyimimizi de yola katarak yolumuza devam ediyoruz.

İletişime geçip size özel katalog çalışması isteyebilir, grafik çalışmamızı görüp sipariş verebilirsiniz.

Promosyonhaber.com'dan Nasıl Sipariş Verebilirim?

Promosyon ajanda, kalem, kupa bardak seramik ve porselen, çakmak, anahtarlık, magnet, oto kokusu, powerbank, usb bellek, geri dönüşümlü ürünler, termos, tekstil ürünleri, karton çanta, ıslak mendil, takvim, şapka, tişört gibi ürünlerin çoğunda üreticiyiz ve etkili promosyon ürünleri sağlamaktayız.

Promosyon Ürünleri içerisinde size en uygun olan promosyon ürününü danışmak veya doğrudan seçtiğiniz ürün üzerinden sipariş vermek, logo çalışması yaptırtmak isterseniz iletişim sayfamızdan ulaşabilir veya doğrudan mail atabilirsiniz.

 

 

promosyonhaberiletişim