Promosyon Ürünleri Baskı Çeşitleri

Promosyon Ürünleri Baskı Çeşitleri

1. LAZER BASKI ( metal kalem & usb bellek & Termos )
2. GOFRE SICAK BASKI (Termoderi Ajanda & Deri Anahtarlıklar)
3. SERİGRAF / TAMPON BASKI (Çakmak, Plastik Kalemler, Defter, Usb bellekler, Kupa Bardak)
4. TRANSFER BASKI (Promosyon Tekstil Ürünleri)
5. OFSET BASKI ( Takvim, bloknot, kağıt, mousepad )
6. UV BASKI (Promosyon Ürünleri)


1. PROMOSYON LAZER BASKI

Lazer baskı promosyon ürünleri için sıklıkla kullanılan bir promosyon baskı çeşitidir. Ürüne kazıma yöntemi şeklinde yapıldığı için ürünün renginde olarak, lazer ışığı yüzeye yansıtılarak, promosyon ürünü yüzeyine istenilen desen, logo veya yazı yapılabilir.

Genel olarak en çok metal promosyon ürünlerine ve de ahşap,deri gibi ürünlere yapılabilir. Metal promosyon ürünleri metal usb bellekler, metal promosyon kalemler, metal promosyon termoslar gibi ürünlerde rahatlıkla uygulanır, baskı çıkma yapmaz ve kalıcı olur.

Promosyon Kalem Lazer Baskı - Promosyon Baskılı Kalem - Promosyon Kalem Baskı - Promosyon Lazer Baskılı Kalem - Lazer Baskılı Kalem Promosyon

Promosyon lazer baskı kalıcılık sağlayan bir baskı türüdür. Yapılan promosyon ürünleri içerisinde kalıcılığıyla senelerce müşterilerinizin aklında yer edinebilirsiniz. Lazer baskılı promosyon ürünleri masanızda. çantanızda akıllarda yer edinir. Bu baskı çeşidinin silinmesi de söz konusu değildir. Profosyonel baskı hizmetlerimiz tesislerimizde kapasiteli şekilde yapılır. Hızlı teslimat promosyon ürünleri kapınıza kadar gelir. Lazer baskı promosyon ürünleri size özel logo tasarımı için bize mail atınız.

2. PROMOSYON GOFRE SICAK BASKI

Promosyon Ürünleri Baskı Çeşitleri arasında olan sıcak baskı; Pürüzlü deri yüzeylere, özel kalıplanan kilişe ile makina aracılıyla pres yapılarak uygulanır. Bu noktada bizim promosyon ekimizde tarafından logo tasarımınız gofre baskı yapacağınız uygulama alanına göre yapılır, ne çok büyük ne de çok küçük olmalıdır. Şirketimiz Promosyon Haber uzman grafiker ekibimiz gofre baskı klişesini tam boyuta göre ayarlamaktadır.

Oldukça gösterişli,şık, silinmeyecek, logo ve iletişim bilgileriniz reklamınızı gerçekleştirir. Özellikle kullanıldığı alanlar ise promosyon ajandalar, promosyon termoderi anahtarlık dahil promosyon ürünleri. Ürünün üzerinde kesinlikle kalıcı bir baskıdır.

Promosyon Gofre Sıcak Baskı - Sıcak Baskı -Promosyon Sıcak Baskı - Gofre Baskı Promosyon - Baskılı Promosyon Ajanda - Promosyon Ajanda Baskılı
Promosyon Gofre Sıcak Baskı

3. PROMOSYON TAMPON BASKI

Tam renkli veya çeşitli renkli promosyon ürünlerine genelde uygulanabilecek en iyi baskı türlerinden biri de serigraf baskıdır. Bilgisayar grafik film çıktısının ürüne doğrudan aktarıldığı kaliteli boya baskı çeşitidir. 5 renge kadar yapmak mümkündür. Promosyon kalem, promosyon çakmak, promosyon ajanda gibi daha birçok ürüne uygulamak mümkündür. Fiyatı nispeten daha az olmasının yanında boya bazlı olduğu için lazer baskıdan nispeten daha az kalıcı olabilmekte. Küçük promosyon ürünleri için uygundur.

4. PROMOSYON TRANSFER BASKI

Promosyon ürünleri baskı çeşitleri arasında olan transfer baskı işlemi genelde promosyon tekstil ürünleri yani; promosyon şapka, promosyon şal, promosyon tişört gibi promosyon ürünlerine uygulunan baskı tekniğidir. Baskı uygulanacak yüzeye, renkli sublimine ve buharlaşabilen özel bir kağıt ısı ve basınç yardımıyla uygulanarak hazırlanan grafik baskının olduğu gibi kumaş yüzeye aktarılması sağlanır. Promosyon tişört baskı bu şekildedir.

Promosyon Tişört Baskı - Promosyon Ürünleri Baskı Çeşitleri - Promosyon Baskı Fiyatları - Promosyon Tişört Baskı - Promosyon Baskılı Tişört - Baskılı Tişört Promosyon
Promosyon Tişört Baskı

5. PROMOSYON OFSET BASKI

Ofset baskı tekniği aslında çoğu promosyon ürününü kapsayan en genel baskı türüdür. Çoğu üründe doğrudan kullanılır çünkü istenilen görüntüyü ful olarak resim baskı olarak uygulamaya imkan sağlar. her boyut ve alandaki imkandaki ürüne uygulanabilir. Promosyon takvim, promosyon bloknot, promosyon çanta, promosyon kartvizit, promosyon afiş, promosyon mousepad gibi.

Promosyon Lazer Baskı - Promosyon Lazer Baskı Usb Bellek - Promosyon Usb Bellek - Baskılı Usb Bellek - Lazer Usb - Promosyon Baskı Çeşitleri - Promosyon Ürünleri Baskı Çeşitleri

6. PROMOSYON UV BASKI

Çok renkli baskı imkanı veren promosyon baskı teknikleri arasında olan uv baskı, ultraviole ışınlarının, istenilen promosyon ürününe dilenilen renkteki baskının uygulanmasına imkan sağlar. Ofset baskı gibi baskı türlerine göre daha dayanıklıdır. Güneş ışığı, su gibi etkilere daha dayanıklıdır. Ful renkli logoları sorunsuz basar.

Tüm bu promosyon ürünleri baskı teknikleri, promosyon baskı çeşitleri içerisinden size en uygun promosyon ürünü ve baskı tekniğini uzman kadromuzdan öğrenmek ve sipariş vermek için bizlerle iletişime geçin.