BLOKNOT

Promosyon Bloknot sizlere özel tasarlanır ve matbaa makinelerimizde üretime alınır. İmalat ürünlerimiz olan bloknotları aşağıda inceleyebilirsiniz.


Üstten Tutkallı Bloknot


Üstten Spiralli Bloknot


Sıvama Kapak Bloknot


Taç Kapak Bloknot


Sert Kapak Defter


Küp Bloknot


Dik Bloknot

Promosyon Bloknot

Promosyon Bloknot müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen promosyon ürünleri arasındadır. Her ne kadar dijital bir dönemden geçsek de hala bloknot ve defter ile not almak popülerliğini koruyor. Aynı zamanda müşterilerinize dağıtmak için önemli bir reklam aracıdır. Size özel tasarımda üzerine logo ve yazı basılabilen promosyon küp bloknot, promosyon dik promosyon, promosyon spiralli bloknot, promosyon defter, promosyon taç kapak bloknot, promosyon tutkallı bloknot promosyonda en çok tercih edilen ürünlerimizdendir. Bloknot fiyatı rengine, malzemesine, ebatına ve adete göre belirlenir. Üstten tutkallı bloknot, spiralli bloknot ve kapaklı bloknotlardır. Ebat olarak ise genellikle A4, A5, A6 ölçüleri sipariş verilmektedir. Bloknotlar iyi maliyetlerinin yanında amacına en hızlı ulaşan baskılı promosyon reklam ürünleridir. Promosyon ürünleri içerisinde firma logosu ve iletişim bilgileri baskılı bloknotlarımız sayesinde yeni müşterileriniz sizlerle temasa geçecektir. Promosyon Küp Bloknot Fiyatları, Promosyon Bloknot Fiyatları ve diğer bütün promosyon ürünleri için sitemizi inceleyiniz.

Promosyon Ürünleri 

Promosyon hedef kitlenize ulaşmak için sizlere özel birlikte tasarladığımız ürünlerle yapılır ve kesinlikle marka değerinizi yükseltir! Promosyon ürünleri için genelde göz önünde bulunan ürünleri tavsiye ediyoruz. Bu ürünleri logo baskı sayesinde firma bilgilerinin sürekli görülmesiyle hafızalarda bir yer edinir. Firmamız en ucuz fiyata en kaliteleri promosyon ürünleri promosyonürünleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Sizlere özel grafik çalışması da yapıp öyle üretime başlıyoruz!

Promosyon ajanda, promosyon seramik kupa, promosyon kupa bardak, promosyon anahtarlık, promosyon usb bellek, promosyon powerbank, promosyon bardak altlığı, promosyon mousepad, promosyon çakmak, promosyon kalem, promosyon şapka, promosyon tişört, promosyon oto kokusu, promosyon karton bardak, promosyon karton çanta, promosyon takvim, promosyon bloknot, promosyon cam ürünleri, promosyon iş elbiseleri, hediyelik çikolata, promosyon magnet, toptan ıslak mendil gibi ürünlere tesislerimizde firma logosu ve firma bilgileri basılır.

Promosyon Haber siz değerli müşterilerimizin reklamını, tanıtımını en hızlı teslimat şekliyle, en kaliteli ürünlerle gerçekleştirmesini sağlarken, kurumsal tanıtımda her zaman yanınızda.