KARTON BARDAK

Toptan Karton bardak ürünlerimiz üretim tesisimizde sağlığa uygun şekilde dilediğiniz renk ve baskılarda tasarlanır.


Karton Bardak 7oz


Karton Bardak 8oz


Karton Bardak 9oz


Karton Bardak Kapaklı

Toptan Karton Bardak

Toptan Karton Bardak modelleri promosyon ürünleri içerisinde yerini alır. Logo baskılı toptan ucuz karton bardak toptan satış günlük hayatta en çok kullandığımız ürünlerden biridir ve bu da dolayısıyla onu promosyon ürünleri içerisinde önemli bir noktaya getiriyor. Çünkü promosyon için asıl hedef sunulan veya tasarlanan ürünlerin sürekli kullanılacak, göz önünde olabilecek ürünlerden oluşmasıdır. Toptan Karton Bardak imalatı hedefine toplu adette yapılarak logo baskınızın sürekli göz önünde olması şeklinde ulaşır. Karton bardaklarımıza istenen slogan, logo özel baskı makinelerimiz tarafından basılır. Toptan 7 oz karton bardak, Toptan 8 oz karton bardak, Toptan 9 oz karton bardak imalatımız vardır. Aşağıda bütün karton bardak toptan istanbul promosyon ürünleri, Promosyon Kağıt Bardak ve toptan kağıt bardak incelemesini yapabilirsiniz. Diğer Promosyon Ürünleri Promosyonhaber.com'da.

Promosyon Nedir?

Promosyon hedef kitlenize ulaşmak için sizlere özel birlikte tasarladığımız ürünlerle yapılır ve kesinlikle marka değerinizi yükseltir! Promosyon ürünleri için genelde göz önünde bulunan ürünleri tavsiye ediyoruz. Bu ürünleri logo baskı sayesinde firma bilgilerinin sürekli görülmesiyle hafızalarda bir yer edinir. Firmamız en ucuz fiyata en kaliteleri promosyon ürünleri promosyonürünleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Sizlere özel grafik çalışması da yapıp öyle üretime başlıyoruz!

Promosyon ajanda, promosyon seramik kupa, promosyon kupa bardak, promosyon anahtarlık, promosyon usb bellek, promosyon powerbank, promosyon bardak altlığı, promosyon mousepad, promosyon çakmak, promosyon kalem, promosyon şapka, promosyon tişört, promosyon oto kokusu, promosyon karton bardak, promosyon karton çanta, promosyon takvim, promosyon bloknot, promosyon cam ürünleri, promosyon iş elbiseleri, hediyelik çikolata, promosyon magnet, toptan ıslak mendil gibi ürünlere tesislerimizde firma logosu ve firma bilgileri basılır.

Promosyon Haber siz değerli müşterilerimizin reklamını, tanıtımını en hızlı teslimat şekliyle, en kaliteli ürünlerle gerçekleştirmesini sağlarken, kurumsal tanıtımda her zaman yanınızda.